به میزبانی فرمانداری شهرستان آمل:

بیستمین جلسه کارگروه ارتقای اقتصاد گردشگری برگزار شد

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، بیستمین جلسه کارگروه ارتقای اقتصاد گردشگری در روز جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ به میزبانی فرمانداری شهرستان آمل برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه که با حضور جواد اسماعیلی، مشاور عالی استاندار، سرهنگ باقرزاده رییس پلیس اماکن استان، حسنی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فرماندار ویژه آمل و اعضای جامعه آژانس‌های مسافرتی استان مازندران برگزار شد، دکتر صادق صالحی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و دبیر جلسه، توضیحاتی در خصوص اهداف و کارکردهای سلسله نشست‌های کارگروه که ذیل قرارگاه تحقق شعار سال تولید دانش بینان، اشتغال آفرین می‌باشد، ارایه داد.

در ادامه این مراسم، حسینی فرماندار ویژه آمل ضمن تشریح سیاست‌های توسعه گردشگری در آمل، آمادگی مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان را برای تحقق اهداف این بخش اعلام نمود. هم‌چنین صاحبان و نمایندگی‌های آژانس‌های مسافرتی و فعالان تور در سطح استان فرصت یافتند تا به بیان نقطه نظرات، چالش‌ها و فرصت‌های این حوزه تخصصی بپردازند که سرهنگ باقرزاده نیز به عنوان رییس پلیس اماکن استان، ضمن پاسخ به پرسش‌های مطروحه، حمایت نیروی انتظامی از فعالیت‌های قانونی و نیز کمک به برگزاری تورهای دارای مجوز اعلام نمود.

در بخش پایانی این نشست، اسماعیلی به عنوان رییس اتاق فکر استاندار، ضمن اعلام تاکیدات و توجهات خاص استاندار بر توسعه گردشگری در سطح استان، اظهار داشت: با انعکاس نظرات مطروحه شما فعالان به نماینده عالی دولت، تلاش می‌شود تا چالش‌های پیش رو برداشته شود و مسیر توسعه و رونق گردشگری در استان هموار گردد.

تاکید بر راه‌اندازی انجمن حرفه‌ای دفاتر تور با توجه به نقش و کارکردهای مهم این انجمن‌ها توسط اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از دیگر مباحث مربوط به این نشست بود.

Blog Image
Blog Image
Blog Image


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی