به میزبانی دانشگاه مازندران:

جلسه مشترک دبیرخانه قرارگاه تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین با مشاور عالی استاندار مازندران برگزار شد

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، جلسه مشترک اعضای دبیرخانه قرارگاه تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین با حجت‌الاسلام دکتر عالی، مشاور ویژه استاندار مازندران در پردیس دانشگاه مازندران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه در این نشست با بیان اهمیت استاندارد در جامعه و کارآیی آن در توسعه استان و کشور گفت: دانشگاه مازندران به عنوان دانشگاه جامع استان، باتوجه به توانمندی استادان با تجربه، دانشجویان نخبه در مقاطع مختلف و با دارا بودن ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری، آمادگی لازم برای همکاری‌های مستمر و پایدار با اداره کل استاندار استان مازندران را دارد.

بر اساس این گزارش، دکتر مرتضی موقر قائم مقام دبیر قرارگاه و مدیر برنامه‌ریزی راهبردی دانشگاه مازندران در این جلسه به تبیین اهمیت و ضرورت وجود این قرارگاه پرداخت و در ادامه، دکتر هاشمی پطرودی گزارشی در خصوص وضعیت شرکت‌های دانش بنیان استان و عملکرد دبیرخانه قرارگاه ارایه نمود. هم‌چنین مسایل پیرامون میز اقتصاد دریا و پردیس علم و فناوری دانشگاه توسط دکتر سلطانزاده و دکتر حسینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مشاور ویژه استاندار مازندران در ادامه حضور خود در دانشگاه مازندران با دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه دیدار کرد که در این جلسه، طرفین بر اهمیت و ضرورت نقش‌آفرینی هرچه بیشتر دانشگاه مازندران به‌عنوان دانشگاه جامع استان در حل مسایل استانی و منطقه‌ای تاکید کردند.

یادآور می‌شود: در دیدار دکتر عالی با رییس دانشگاه، دکتر مرتضی موقر، دکتر سیدحمید هاشمی پطرودی، دکتر ابوالحسن حسینی، دکتر جواد سلطانزاده، دکتر حسنعلی آقاجانی، دکتر محمد رحمانی و سعید عباس زاده نیز حضور داشتند.

Blog Image
Blog Image
Blog Image


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی