رییس دانشگاه مازندران:

Blog Image

آزمون‌های ورودی تحصیلات تکمیلی 1402 با نظم و با اجرای تمهیدات ویژه در استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه مازندران و رییس ستاد استانی برگزاری آزمون‌های سراسری با اعلام این‌که داوطلبان ورودی مقاطع دکتری و ارشد در 8 شهر استان مازندران با یکدیگر به رقابت پرداختند گفت: آزمون‌ها در 4 نوبت صبح و عصر به‌صورت منظم و با اجرای تمهیدات ویژه در استان مازندران و مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با مدیریت نمایندگان تام‌الاختیار 8 حوزه امتحانی و با تلاش و نظارت مدیر حفاظت از آزمون استان و عوامل اجرایی، در امنیت کامل برگزار شد.

رییس دانشگاه معین استان با بیان اینکه اکثر حوزه‌های امتحانی در محل دانشگاه‌های استان بوده است خاطرنشان کرد: با توجه به طولانی‌بودن زمان پاسخگویی به سوالات، آزمون‌های برخی رشته‌ها ازجمله رشته‌های فنی و مهندسی تا ساعت 30/7 نوبت‌های عصر ادامه داشت و خوشبختانه هیچ موردی مبنی بر وجود مشکل در برگزاری گزارش نشده است.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان مازندران در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت‌کنندگان در این آزمون، از مجموعه عوامل دست‌اندرکار برگزاری آزمون‌های سراسری برگزارشده در سراسر استان تشکر و قدردانی کرد.

یادآور می‌شود: مطابق آمار منتشرشده، 7958 داوطلب در آزمون دکتری و 20496 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 اسفند در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی