با هدف تبیین مسایل و مشکلات بودجه‌ای دانشگاه انجام شد:

نشست مشترک رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با رییس دانشگاه مازندران

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر فتح‌اله‌پور رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با حضور در دانشگاه مازندران با دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش، در این نشست مشترک که در راستای برقراری ارتباط و تعامل مطلوب و سازنده و با هدف تبیین مسایل و مشکلات بودجه‌ای دانشگاه با سازمان‌های ذیربط به ویژه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد، ضمن تشریح عقب‌ماندگی سنواتی دانشگاه به‌ویژه در حوزه عمرانی و زیرساخت‌ها، جزییات طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی دانشگاه اعم از پروژه‌های در دست اقدام و پروژه‌های در حال مطالعه مورد بررسی قرار گرفت.

هم‌چنین درخواست مساعدت اعتباری از محل‌های ممکن و در اختیار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مطرح و ضمن صدور قول همکاری و حمایت مالی از سوی ریاست سازمان، مقرر شد با رفع موانع اداری موجود و منابع در اختیار، حمایت‌های لازم به منظور پیشبرد طرح‌های عمرانی دانشگاه به عمل آید.

یادآور می‌شود: در این نشست، دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و منصوری‌فر رییس گروه امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اعضای هیات رییسه و برخی از مدیران ستادی دانشگاه نیز حضور داشتند.

Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی