با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

چهارمین رویداد استارت‌آپی کوک در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، چهارمین رویداد استارت‌آپی کوک در حوزه صنعت مازندران با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی از 14 تا 16 اسفند 1401 در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، دکتر حجت غنودی مدیر فناوری و طرح‌های کاربردی دانشگاه مازندران با اعلام این خبر اظهار داشت: این رویداد استارت‌آپی با هدف زمینه‎سازی در خلق، پرورش و توسعه ایده‌های نو در ذهن علاقه‌مندان برگزار می‌شود و این فرصت به آنها داده خواهد شد تا با راهنمایی متخصصان این امر، با مباحث راه‌اندازی یک کسب‌وکار و مشکلات و موانع پیش رو آشنا شوند. دکتر غنودی اهداف این رویداد را شناسایی استعدادهای خلاق، ایجاد روش‌های نوآورانه در حل مسایل و مشکلات صنعت، تقویت روحیه مسوولیت‌پذیری، تقویت کار تیمی و توانمندسازی در ایجاد کسب‌وکار برشمرد و با اشاره به انتقال تجربیات مربیان کسب‌وکار به صاحبان ایده و برگزاری کارگاه‌های مهارتی، تیم‌سازی و در نهایت حمایت از ایده‌های برگزیده، اظهار امیدواری کرد با برگزاری این رویداد، قدم‌های موثری در بسترسازی زیست بوم فناوری و ایجاد کسب‌وکارهای دانش بنیان برداشته شود. دبیر برگزاری رویداد کوک تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این رویداد ابتدا به طرح ایده‌های خود می‌پردازند که در مرحله نخست، تعداد ۱۰ ایده برتر انتخاب و در قالب تیم‌های ۱۰ نفره وارد مرحله بعد خواهند شد. در این مرحله تیم‌ها با شرکت در کارگاه‌های متنوع در حوزه کسب‌وکار و راهنمایی مربیان تا تکمیل طرح قابل ارایه به سرمایه‌گذار در مدت ۳ روز به رقابت خواهند پرداخت. مدیر فناوری و طرح‌های کاربردی دانشگاه خاطرنشان کرد: با عنایت به تجربه موفق این رویداد در سال‌های گذشته و کیفیت بالای برگزاری و ایده‌های پذیرفته شده، شاهد حضور گسترده صنایع و واحدهای تولیدی در این رویداد خواهیم بود تا ضمن انتقال تجربه به شرکت‌کنندگان، در طرح‌های برگزیده مشارکت و سرمایه‌گذاری نمایند. یادآور می‌شود: این رویداد به صورت حضوری بوده و هیچ محدودیتی برای حضور افراد و علاقه‌مندان در آن وجود ندارد‎ و در پایان، سه تیم با انتخاب کمیته داوران که متشکل از کارآفرینان، صنعت‌گران، اعضای هیات علمی و متولیان دولتی بخش صنعت می باشند حایز رتبه خواهند شد که علاوه بر حمایت دانشگاه مازندران و شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور، جوایز نفیسی به آنها اهدا خواهد شد.

داوطلبان و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://b2n.ir/g16852 مراجعه نمایند.‏


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی