هم‌زمان با ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر:

نشست سالانه کارمندان با ریاست دانشگاه برگزار شد

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر و در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، نشست سالانه کارمندان با دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه با همت شورای صنفی کارمندان دانشگاه در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشکده هنر و معماری برگزار گردید.
بر اساس این گزارش، دکتر علی‌نژاد در این جلسه که با محوریت پیگیری مطالبات صنفی کارمندان دانشگاه برگزار شد، به دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در طول 44 سال گذشته اشاره کرد و با تاکید بر این‌که اهمیت‌ بخشیدن به مقوله علم و پژوهش، یکی از مهم‌ترین باورهای این انقلاب است، رشد دانشگاه‎ها و افزایش کمی و کیفی دانش‎ آموزی در کشور را مصداق بارز این مدعا دانست.
رییس دانشگاه مارندران هم‌چنین به حضور موثر بانوان در بخش‌های مختلف جامعه از جمله مناصب مدیریتی کلان اشاره کرد و با تاکید بر نقش و جایگاه والای زن در اسلام، این امر را بیانگر توجه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به توانمندی‌های مردم به‌ویژه بانوان دانست.
دکتر علی‌نژاد در ادامه سخنان خود به افتخارات جمهوری اسلامی در صنایع مختلف نظامی، موشکی، پهپادی، الکترونیک، علوم پایه و علوم انسانی، مهندسی و ... اشاره کرد و تحقق اهداف عالیه نظام را در گرو پرورش نخبگان جوان و مستعد و تکیه بر توان بالای این جوانان عنوان کرد. یادآور می‌شود: پیگیری اختصاص زمین برای ساخت مسکن همکاران، پیگیری موضوعات رفاهی، سختی کار، اضافه کاری و ... از مهم‌ترین موضوعات مطرح‌شده در جلسه مذکور بود.

Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image
Blog Image


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی