با هدف توسعه نقش موثر دانشگاه در سطح جامعه انجام شد:

دیدار رییس دانشگاه مازندران با عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه با حضور در دفتر نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، با دکتر علی کریمی فیروزجایی، عضو هیات رییسه و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر علی‌نژاد در این دیدار با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های آموزش عالی استان و دانشگاه مازندران به عنوان دانشگاه معین اظهار داشت: آموزش عالی استان مازندران با حضور دانشگاه‌های باسابقه و صاحب‌نام در کشور و جهان از ظرفیت و توانمندی بسیار بالایی در راستای توسعه استان و کشور برخوردار است.

نماینده وزیر علوم در استان با تاکید بر این نکته که حضور فعالانه‌تر دانشگاه‌ها در آموزش فراملی و ورود به حل مسایل جامعه، نیازمند تقویت بودجه‌های علمی و تحقیقاتی به‌ویژه بسترسازی مناسب در بخش‌های آزمایشگاهی است، از عضو هیات رییسه مجلس خواست تا با توجه به این‌که مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق، بودجه‌ریزی سال آینده را در دستور کار دارد، اعتبار تخصیصی به دانشگاه مازندران و سایر دانشگاه‌های منطقه، با نگاه ویژه بررسی و تصویب گردد.

دکتر کریمی فیروزجایی نیز ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رییس و مسوولان دانشگاه مازندران، نسبت به حمایت و پشتیبانی بیش از پیش از دانشگاه‌ها به‌ویژه دانشگاه مازندران قول مساعدت و همکاری داد.

یادآور می‌شود: دکتر رحمت عباس‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و غلامعلی قنبرپور مدیر بودجه، تشکیلات و تحول اداری دانشگاه مازندران، دکتر علی‌نژاد را در این دیدار همراهی کردند.


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی