هم‌زمان با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به‌مناسبت حماسه ۹ دی

Blog Image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با فرا رسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، هیات رییسه دانشگاه با صدور بیانیه‌ای، ضمن گرامی‌داشت این حماسه باشکوه، همگان به‌ویژه جامعه دانشگاهیان را به بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه دعوت کرد. در متن این بیانیه آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت‌مدار ایران اسلامی ماندگار شده است. ملت رشید ایران اسلامی در طول حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی، روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده که به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان، مردم مومن و مقاوم با رهبری و اشاره ولی فقیه زمان و با بصیرت انقلابی‌ توطئه‌ها را ناکام ساخته‌اند.

حماسه بی‌نظیر و تاریخی ۹ دی به همه دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اثبات کرد که مردم نجیب ایران اسلامی همان‌گونه که در طول عمر پرافتخار انقلاب اسلامی نشان داده‌اند با حضور به موقع خود در صحنه‌های سرنوشت‌ساز و پیروی از ولی فقیه که از عوامل اصلی غلبه بر مشکلات فراگیر نظام است تا آخرین نفس و قطره خون از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و راه ولایت دفاع خواهند کرد و وجود تحریم‌ها و تهدید‌ها هیچ خدشه‌ای در اراده و عزم پولادین این ملت وارد نخواهد کرد. جامعه دانشگاهیان مازندران با التزام عملی به اصل مترقی ولایت فقیه و با روحیه استکبارستیزی علاوه بر حضور موثر در مراسم ۹ دی، از عموم دانشگاهیان، دانشجویان و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی می‌خواهد تا با بصیرت، بینش سیاسی و دینی توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.


هیات رییسه دانشگاه مازندران

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی