در آستانه 16 آذر و روز دانشجو انجام شد

Blog Image

برگزاری میز خدمت هیات رییسه دانشگاه مازندران ویژه دانشجویان برای اولین بار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه 16 آذر و روز دانشجو و برای اولین بار در دانشگاه، میز خدمت هیات رییسه دانشگاه مازندران ویژه دانشجویان و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی در نمازخانه حضرت ولی عصر(عج) پردیس دانشگاه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این برنامه ویژه که با استقبال دانشجویان نیز روبه‌رو شد، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه، حجت الاسلام مستقیمان مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه مازندران، دکتر مرتضی علویان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر علی‌اکبر ایزدی‌فرد معاون دانشجویی، دکتر یحیی کامیابی معاون اداری، مالی و پشتیبانی؛ و دکتر رحمت عباس‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با همراهی مدیران حوزه‌های مربوطه به‌صورت رو در رو به سوالات و درخواست‌های دانشجویان پاسخ داده یا دستورات لازم جهت رسیدگی را صادر کردند.

هم‌چنین در برنامه مشابه که در روز یک‌شنبه 13 آذر 1401 در دانشکده‌های تابعه برگزار گردید، هیات رییسه دانشکده‌ها در فضایی صمیمی به سوالات و مطالبات دانشجویان دانشکده خود پاسخ گفتند.

یادآور می‌شود: این برنامه به همت ستاد برگزاری مراسم روز دانشجو و با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار گردید. افزایش تعداد اتوبوس جهت سرویس‌دهی به دانشجویان، بهداشت و نظافت دانشکده‌ها، افزایش تنوع و کیفیت غذای سلف و برخی از مسایل و موضوعات آموزشی از جمله نکاتی بود که توسط دانشجویان مطرح و خواستار رسیدگی به آن شدند.


روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی