چاپ        ارسال به دوست

با همراهی معاون دانشجویی دانشگاه انجام شد:

بازدید سرپرست دانشگاه مازندران از سراهای دانشجویی و سلف سرویس های دانشگاه

 

 

 

 

 

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر کوروش نوذری، سرپرست دانشگاه مازندران با همراهی دکتر ولی اله دبیدی معاون دانشجویی و مهندس بهرام آقاجانی مدیر دانشجویی، در روز پنجشنبه 27 تیرماه 1398 از سراهای دانشجویی و سلف سرویس های دانشگاه بازدید نمود.
       بر اساس این گزارش، دکتر دبیدی هدف از بازدیدها و بررسی های بعمل آمده از سلف سرویس ها و سراهای دانشجویی را تامین نیازهای دانشجویان و رفع مشکلاتی که آن ها در طول سال تحصیلی با آنها روبرو بوده اند عنوان کرد و افزود: این امر، فرصتی برای آماده سازی بستری مناسب برای آغاز سال جدید تحصیلی است.
       معاون دانشجویی دانشگاه ادامه داد: دکتر نوذری در این بازدیدها بر لزوم تامین خدمات رفاهی برای دانشجویان و تکریم و حفظ شان و منزلت دانشجو تاکید کرد و تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به دانشجویان از یک سو و ضرورت اطلاع رسانی به موقع و شفاف در زمینه های مختلف از سوی دیگر را خواستار شد.
       دکتر دبیدی در ادامه با اشاره به این که در همین راستا، تمام تلاش مسئولان دانشگاهی به ویژه حوزه معاونت دانشجویی در راستای جلب رضایت دانشجویان عزیز معطوف گردیده است، اظهار داشت: این معاونت، ارتباط نزدیک و چندجانبه ای با قشر دانشجو داشته و در حقیقت، اصلی ترین نیازهای دانشجو در دانشگاه، از این حوزه مطالبه می شود. بنابراین، ایجاد و فراهم سازی تسهیلات رفاهی مناسب برای بهبود شرایط زندگی دانشجویان گرامی، در حدود مقررات، امکانات و مقدورات دانشگاه از وظایف این معاونت محسوب می شود که امیدواریم با حمایت های سرپرست دانشگاه، اعضای هیات رییسه و تمام مسئولان دانشگاهی در معاونت ها و دانشکده های مختلف و همچنین با همدلی و همراهی دانشجویان عزیز، بتوانیم گام های موثری در این زمینه برداریم.
      عضو هیات رییسه دانشگاه مازندران، یکی از مهمترین نیازمندی های دانشجو را خوابگاه و تغذیه دانست و خاطرنشان کرد: دانشگاه مازندران با دارا بودن حدود 13000 دانشجو و البته عدم وجود زیرساخت ها و امکانات کافی در این خصوص، دچار مشکلات و معایبی است که تمام تلاش ما در حوزه معاونت دانشجویی –علی غم محدودیت های مالی و بدهی های  قابل توجه دانشگاه -، آماده سازی کیفی وضعیت خوابگاه ها و سلف سرویس ها و توسعه و تجهيز آنها برای سال جدید تحصیلی است تا در نتیجه آن، محیطی سالم تر و با نشاط تر برای دانشجویان و بستری مناسب برای پیشرفت های علمی و فرهنگی و ارتقای آنها به درجات بالاتر فراهم گردد.
      وی افزود: در همین راستا، مدیریت بهینه هزینه ها و استانداردسازی تجهیزات و امکانات خوابگاه ها و سلف سرویس ها مورد توجه جدی قرار گرفته تا ضمن ارتقای کیفیت، نیازها و مطالبات دانشجویان محقق گردد. حوزه معاونت دانشجویی سعی دارد با اهمیت دادن و توجه بخشیدن به خواسته های منطقی و واقعی دانشجو و احترام به آرا و نظريات آنها در چارچوب مقررات، در جهت اعتماد سازي گام بردارد و شور و نشاط و امید را در ذهن و اندیشه آنان جاری سازد تا با یاری خداوند متعال، شاهد شکوفایی علمی و معنوی و خیزش اندیشه های نو و متعالی در بین دانشجویان عزیز و در نهایت ارتقای سطح و تعالی نام دانشگاه مازندران باشیم.
       دکتر دبیدی در پایان اظهارداشت: از جوانان شایسته انتظار می رود تا با صبوری خود، همانند سابق مددکار این معاونت در دستیابی به اهداف آرمانی دانشگاه باشند.
     یاد آور می شود: این دومین مرحله از سری بازدیدهای سرپرست دانشگاه مازندران از سراهای دانشجویی بوده است که مرحله اول آن در روز پنجشنبه، 13 تیرماه 1398انجام شده بود.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٢:٢١ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٧٧٨    /    تعداد نمایش : ٦١٥