چاپ        ارسال به دوست

با حضور در بین جهادگران بسیجی انجام شد:

بازدید سرپرست دانشگاه مازندران از فعالیت های گروه جهادی علویون دانشگاه

 

 

 

 

 

با حضور در بین جهادگران بسیجی انجام شد:

بازدید سرپرست دانشگاه مازندران از فعالیت های گروه جهادی علویون دانشگاه

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر کوروش نوذری، سرپرست دانشگاه مازندران با حضور در بین جهادگران بسیجی گروه علویون دانشگاه مازندران، از فعالیت های این گروه بازدید و با اعضای حاضر در این اردوی جهادی دیدار و گفت و گو کرد. 

        بر اساس این گزارش، دکتر نوذری در این دیدار، از پروژه عمرانی مناطق سیل‌زده استان که توسط دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه مازندران در روستای عزیزک در حال ساخت می باشد، بازدید کرد. مسئول جهادی علویون نیز در این دیدار، گزارشی مختصر  در خصوص ساخت خانه و فعالیت های فرهنگی، تربیتی و آموزشی گروه جهادی علویون ارایه کرد.

       در ادامه این بازدید، دکتر نوذری پس ازحضور در نماز جماعت مغرب و عشا، در هیات گروه جهادی علویون که در روستا برگزار شد شرکت نموده و در نشستی صمیمانه با جهادگران، نظرات و دغدغه های ایشان را شنیده و به آن‌ها پاسخ داد. 

      سرپرست دانشگاه مازندران سپس به سمت روستای ولیک‌رودپشت، محل برگزاری اردوی جهادی خواهران رفته و در آن جا نیز نشستی صمیمانه را برگزار کرد.

     یاد آور می شود: دانشجویان جهادگران بسیجی برادر و خواهر دانشگاه مازندران، در روستاهای عزیزک و ولیک‌رودپشت به انجام فعالیت های مختلف عمرانی، فرهنگی، تربیتی، آموزشی و ... مشغول می باشند.

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی


٠٩:٥٥ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٥