چاپ        ارسال به دوست

در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران برگزار گردید:

جلسه کارگروه ویژه سیلاب

 

 

 

 

 

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، جلسه کارگروه ویژه سیلاب با حضور مدیر کل هواشناسی استان، اعضای هیات علمی دانشکده های فنی و مهندسی، علوم دریایی و علوم پایه دانشگاه مازندران و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در روز شنبه 11 /3 /98 در محل سازمان مرکزی دانشگاه مازندران برگزار گردید.
       بر اساس این گزارش، در این جلسه، راهکارهای اجرایی انجام بندهای شرح خدمات ابلاغی توسط کارگروه مرکز مورد بررسی قرار گرفت. بر این اساس، نقش هر یک از اعضای کارگروه و وظایف محوله تعیین و مقرر گردید مطابق برنامه زمان‌بندی یک ماهه، اقدام به تدوین گزارش نهایی راهکارهای کاهش خسارات ناشی از سیل از جنبه‌های مختلف شود.
       همچنین در جهت تسریع در انجام موضوعات مطرح شده در شرح خدمات، لیست سوالات مدنظر از سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با سیل نهایی شده و مقرر گردید که به همراه اطلاعات و داده‌های مورد نیاز جهت ارسال به کارگروه مرکز ارسال شود.
       مهندس رضوی، مدیر کل هواشناسی استان مازندران نیز در این جلسه ضمن بیان اهمیت کارگروه شکل گرفته در تدوین استراتژی‌های بلندمدت اخطاریه‌ها و هشدارهای هواشناسی اظهار داشت: در این خصوص لازم است از تجربیات سازمان‌های جهانی نیز استفاده شود.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٤:٠٥ - يکشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٨٥٧