چاپ        ارسال به دوست

همزمان با میلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز:

آیین تجلیل از همکاران جانباز دانشگاه مازندران برگزار شد

 

 

 

 

 

جانبازان، مایه افتخار انقلاب اسلامی هستند


       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، همزمان با میلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز،  آیین تجلیل از همکاران جانباز دانشگاه مازندران با حضور دکتر یحیی طالبی رستمی سرپرست دانشگاه، معاونان، مدیران ستادی و کارکنان جانباز در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
       بر اساس این گزارش، دکتر طالبی در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن روز جانباز به همه همکاران و دانشگاهیان به ویژه همکاران جانباز دانشگاهی اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم، تجلیل از ایثارگری ها و رشادت های عزیزانی است که با ایثار بخشی از بدن خود، از کیان و عزت این مرز و بوم پاسداری کردند.
       سرپرست دانشگاه مازندران با اشاره به این مطلب که جانبازان، مایه افتخار انقلاب اسلامی هستند، افزود: کمترین کاری که می توان در برابر ایثارگری های والای این عزیزان انجام داد، این است که زمانی هر چند کوتاه را برای شنیدن سخنان و درد دل ایشان صرف کنیم و سعی در بر طرف کردن مشکلات ایشان درحد مقدور نماییم.
        دکتر طالبی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که فرمودند"جانبازان، شهیدان زنده هستند"خاطرنشان کرد: ما نیز بر این عقیده هستیم که باید به این شهدای زنده احترام گذاشت و افتخار کرد که مایه عزت و سربلندی ایران اسلامی شده اند. 
        سرپرست دانشگاه جامع استان با تاکید بر لزوم الگوپذیری جوانان امروز از ایثارگران در تحمل مصایب و مشکلات در راه رسیدن به اهداف خود، گفت: با توجه به تحریم ها و فشارهای پی در پی دشمنان قسم خورده انقلاب به ویژه آمریکای جنایتکار که در آخرین اقدام خصمانه خود، نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داد، ما باید با تاسی به روحیه جهاد و شهادت که از مکتب اهل بیت سرچشمه گرفته و جانبازان و شهدای گرانقدر ما نیز در عرصه های مختلف، آن را به اثبات رسانده اند، سعی نماییم با تکیه بر توان جوانان متعهد و متخصص میهن عزیز خود، ایران را به مرز خودکفایی در همه بخش ها برسانیم.
         یادآور می شود: در حاشیه این مراسم، برخی از جانبازان عزیز به بیان مسایل و همچنین طرح مشکلات خود پرداختند و در پایان، از این عزیزان با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٤:٣٢ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٠٧٦    /    تعداد نمایش : ١١٨٦