چاپ        ارسال به دوست

در پی اقدام خصمانه دولت آمریکا صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران در محکومیت قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی

 

 

 

 

 

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در پی اقدام خصمانه دولت آمریکا مبنی بر قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی، هیات رییسه دانشگاه مازندران بیانیه ای صادر کرد.
       متن این بیانه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم      در روز دوم اردیبهشت ماه 1358، با دستور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، نهادی مقدس و انقلابی به نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شد که به واقع می توان آن را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی نامید که علاوه بر حفظ امنیت و تمامیت ارضی میهن عزیزمان، نقش به سزایی در عرصه های ملی، مذهبی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی داشته و دارد و بارها در بحران های عظیم و حساس همانند سیل اخیر، توان بالای فرزندان این مرز و بوم از مرحله امداد و نجات تا عمران و آبادانی بر همگان اثبات شده است و مصداق تمام عیار این جمله‌ معروف امام(رحمه‌الله) هستند که فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».
         این روزها، دولت جنایتکار و فاسد آمریکا در اقدامی خصمانه و حماقت بار، دست به حرکتی جدید در راستای اهداف خود در دشمنی با ایران مقتدر و سربلند زد و یک نیروی رسمی و سازمان یافته همچون سپاه پاسداران را در لیست سازمان های تروریستی قرار داد. البته در طول چهل سال گذشته، دشمنان قسم خورده این نظام  و در راس آن استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسراییل کودک کش، بارها در پی ضربه زدن و ایجاد اختلال در این نهاد مقدس بودند که به فضل الهی، هر بار رسواتر از گذشته، حاصلی جز شکست نصیب شان نشد.
       هیات رییسه دانشگاه مازندران، ضمن محکوم کردن این حرکت خصمانه و فضاحت بار دولت آمریکا، یک بار دیگر حمایت کامل خود را از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و به ویژه فعالیت های مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها بیان داشته و همچون گذشته با تمام توان، آمادگی خود را در مشارکت و همکاری علمی، پژوهشی و ... با کلیه دستگاه ها و سازمان های انقلابی در راه اعتلای جمهوری اسلامی ایران اعلام می نماید.

هیات رییسه دانشگاه مازندران


روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٢:٤٤ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٧١٦