چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 12 فروردین صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی

 

 

 

 

 

 

به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 12 فروردین صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم زمان با فرارسیدن یوم الله 12 فروردین(روز جمهوری اسلامی)، سالروز تثبیت حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران، هیات رییسه دانشگاه مازندران بیانیه ای صادر کرد.

       متن این بیانه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

       12 فروردین که به نام روز جمهوری اسلامی در اذهان ثبت گردیده است، روز استحکام ریشه نهال نوپای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز اتحاد و همبستگی ایرانیان و نابودی توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

       نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس آموزه های دینی و منطبق با فطرت انسانی خود، از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند مردم ایران، مرکز توجه و الگوی جوامع مختلف در سراسر جهان قرار گرفت و با دمیدن روح استکبار ستیزی در جوامع بشری، فرهنگ مقابله با حاکمان زور و ظلم را به بیرون از مرزهای جغرافیایی گسترش داد، به نحوی که امروزه، مبارزه با استکبار به یک شاخص مهم در سنجش میزان بصیرت و جنب و جوش جوامع مختلف تبدیل شده است.

       امروزه بیداری اسلامی در سراسر جهان و ایستادگی ملت های مظلوم و ستمدیده در برابر حاکمان فاسد و زورگو و سیاست های عوام فریبانه استکبار جهانی و متحدانش، از انقلاب اسلامی ایران و نظام جمهوری اسلامی نشات گرفته است و ملت فهیم و غیور ایران، همچنان با بهره جستن از تعالیم پیامبرگونه امام خمینی(ره) و فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری به مسیر خویش ادامه می دهد.

         در سال جدید که آغاز فصلی جدید بعد از چهل سالگی انقلاب بوده و به تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان سال« رونق تولید» نامگذاری شده است، همه آحاد مردم و به ویژه مسئولان نظام، به فضل الهی با عمل به توصیه‌های حکیمانه ایشان به ویژه در مبحث گام دوم انقلاب، بسترهای لازم در راستای تقویت کشور و افزایش مقبولیت نظام را تقویت کرده و دشمنان داخلی و خارجی را به ناظران متحیر پیشرفت و اقتدار خود بدل خواهند کرد.

       هیات رییسه دانشگاه مازندران، فرارسیدن یوم الله 12 فروردین، سالروز اهتزاز پرچم پرافتخار اسلام در کشور عزیز ایران و تثبیت حاکمیت اسلامی را به همه آحاد ملت، به ویژه دانشگاهیان عزیز تبریک و تهنیت گفته و ازخداوند سبحان، آرزوی سرافرازی و سربلندی برای این نظام ارزشی را مسالت دارد.

هیات رییسه دانشگاه مازندران

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی

 


٠٩:٤٨ - جمعه ٩ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٠٣١    /    تعداد نمایش : ٤٩١