چاپ        ارسال به دوست

در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه مازندران برگزار شد:

مراسم اختتامیه اولین رویداد استارت آپی با موضوع صنعت در استان مازندران

 

 

 

 

 

 
       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، مراسم اختتامیه اولین رویداد استارت آپی با موضوع صنعت در استان مازندران در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه مازندران برگزار شد. 
       دکتر جمال قاسمی مدیر مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی گفت: این رویداد برای اولین بار با کمک و حمایت مالی شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران و با موضوع صنعت در طی سه روز در دانشگاه مازندران برگزار شد. 
       دکتر قاسمی افزود: در این رویداد، نزدیک به 100 شرکت کننده از دانشگاه‌ها و صنایع استان حضور داشته که در روز نخست، 41 ایده از سوی شرکت کنندگان دریافت گردید. با بررسی های به عمل آمده در مجموع 10 ایده به عنوان ایده های برتر انتخاب و تیم ها بر مبنای ایده های منتخب شکل گرفتند. پس از سه روز کار فشرده‌ توسط تیم‌ها روی ایده های ده‌گانه، در نهایت سه تیم میکرو استارتر، بایو گاز و فناوران سیمرغ از سوی هیات داوران به عنوان رتبه های اول تا سوم دست یافتند و جوایزی به آن ها اهدا شد. همچنین دو تیم EMS و شیلد نیز بطور مشترک حائز کسب جایزه ایده‌ی خلاق شدند. 
       مدیر مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه در خصوص امتیازات ویژه ای که برای تیم های برتر در نظر گرفته شده است، نیز گفت: مقرر شد تا در نمایشگاه توانمندی های صنعت و معدن که در اسفند 1397 برگزار خواهد شد، غرفه های رایگانی به تیم های اول تا سوم تخصیص داده شود. همچنین قول مساعدت از سوی شرکت شهرک های صنعتی به منظور ادامه فعالیت ایشان و معرفی به واحدهای صنعتی به تیم های اول تا سوم داده شده است. 
      دکتر قاسمی در پایان اظهار امیدواری کرد تا با حمایت دانشگاه و شرکت شهرک‌های صنعتی و با شکل گیری دبیرخانه دایمی، این رویداد در آینده با کیفیت بهتری برگزار گردد. 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران 
امور رسانه های گروهی


١٤:٥٠ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٤٦٣    /    تعداد نمایش : ١٠٣٠