چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه مازندران برگزار می کند:

رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت برای تبادل دانش فنی فراملی

 

 

 

 

 

دانشگاه مازندران برگزار می کند:

رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت برای تبادل دانش فنی فراملی 

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران،  رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت برای تبادل دانش فنی فراملی در روزهای 27 لعایت 29 تیرماه در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

       براساس این گزارش، دکتر محممدحسین فاطمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود: این رویداد با هدف بهره گیری از توانمندی های اساتید دانشگاهی، مهندسان و شرکت های عضو سازمان در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری طراحی، اجرا، برنامه ریزی و مدیریت در توسعه و مهندسی ساخت صنعت ساختمان در جهت ایجاد و تقویت کسب و کار مهندسان و متخصصین و با همکاری دانشگاه مازندران، دانشگاه دویسیورگ اسن، اداره کل تعاون، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق بازرگانی و سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

       دکتر فاطمی ادامه داد: با توجه به اینکه خاورمیانه یکی از حساس ترین نقاط دنیا از منظر ذخایر زیر زمینی و موقعیت جغرافیایی و سیاسی می باشد همواره مورد توجه بازارهای سرمایه بوده است به همین منظور شناسایی نیازمندی های  توسعه صنعت ساختمان از ابعاد منابع انسانی، توانمندیهای علمی و،  فنی و اجرایی در این منطقه حائز اهمیت است.

       معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اشاره به این که برنامه ریزی جهت برگزاری این رویداد از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه تخصصی به منظور ارایه توانمندی های شرکت های پیمانکاری و شرکت های مشاوره، معرفی کالاها و تجهیزات مورد استفاده در پروژه های ساختمانی که مزیت های رقابتی دارند و نیز برگزاری مجموعه کارگاه های تخصصی و فنی با همکاری اساتید حرفه ای  خارجی و داخلی از اهم برنامه های این رویداد خواهد بود. 

       دکتر فاطمی با اشاره به شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان جهت حضور در این رویداد علمی یادآور شد:: زمان ثبت نام از روز شنبه نهم تیرماه آغاز و تا روز  سه شنبه 26 تیرماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با مراجعه به وب سایت کنفرانس به آدرس http://www.iwdce.com/ و تکمیل اطلاعات درخواستی نسبت به حضور در این رویداد اقدام نمایند.

روابط عمومي دانشگاه مازندران

امور رسانه هاي گروهي


١١:٠٣ - پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٥٨١    /    تعداد نمایش : ١٦١٦اطلاعیه ها مشاهده همه

همایش ها