چاپ        ارسال به دوست

تبلور غیرت ایرانی در سرمربی پرتغالی تیم ملی:

نمایش عزت، عظمت و غیرت ایرانی در جام جهانی فوتبال 2018

 

 

 

 

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر حیدر جانعلیزاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در آستانه فرا رسیدن اولین بازی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی 2018 روسیه در مقابل تیم ملی فوتبال مراکش در روز جمعه( 25 / 3 / 97)، از غیرت کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قدردانی کرد.

        معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، با تقدیر و تشکر از غیرت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اکنون که جوانان سربلند کشور عزیزمان در تیم ملی فوتبال، توانستند با حضور قدرتمند خود در مسابقات گروهی و صعود مقتدرانه به رقابتھای جام جهانی روسیه، نشاط، شادمانی، افتخار و غرور ملی را برای هر ایرانی در سراسر جهان به ارمغان آورند، مزید امتنان و افتخار است که فرد فرد ما ایرانیان در آستانه ی فرا رسیدن این بازی ها، موجبات ایجاد انگیزه و افزایش روحیه را در بین فوتبالیست های قهرمان مان فراهم کنیم.

       دکتر جانعلیزاده با اشاره به حرکت غیر ورزشی و غیر اخلاقی شرکت آمریکایی نایک در محرومیت فوتبالیست های تیم ملی ایران از محصولات این کمپانی در آستانه ی برگزاری جام جهانی فوتبال، از موضع بحق و برخورد غیرتمندانه کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با شرکت مذکور قدردانی کرد.

       یادآور می شود: چندی پیش شرکت آمریکایی نایک طی اعلامیه‌ای اعلام کرد که کاروان تیم ملی ایران حق استفاده از البسه و کفش‌های این کمپانی را ندارد و به طور رسمی ایران را در لیست تحریمهای خود قرار داد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز اعلام کرد: شرکت آمریکایی نایک می بایست از ایران بابت این توهین، عذرخواهی نماید.

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی


١٤:٢٣ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٠٠اطلاعیه ها مشاهده همه

همایش ها