چاپ        ارسال به دوست

در دانشگاه مازندران برگزار شد:

کارگاه آموزشی ارزیابی جامع آب های جاری ایران در قرن 21 با حضور اساتید دانشگاه هامبورگ آلمان و دانشگاه ایران

 

 

 

 

 

 

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از دفتر همکاری های علمی بین‌المللی دانشگاه مازندران، روز چهارشنبه 22 /10 /95 کارگاهی تحت عنوان ارزیابی جامع آب های ایران(خلیج فارس و دریای خزر و...) در قرن 21 از منظر ژئوفیزیک، اقیانوس شناسی، محیط زیست و تغییرات اقلیمی در دانشگاه مازندران با همکاری دانشگاه هامبورک برگزار شد.
        در این کارگاه نمایندگان بسیاری از سازمان ها و موسسات پژوهشی داخلی از جمله اداره بنادر- وزارت نیرو- سازمان هواشناسی – سازمان زمین شناسی و سازمان آب شرکت داشتند. طی جلسات جداگانه ای که همین روز با سازمان های مذکور برگزار گردید مشکلات و نیازمندی های آنها مورد بررسی قرار گیرد. در جلسه تکمیلی که در روز شنبه ۲۵ دیماه با حضور هیات آلمانی و نمایندگان دانشگاه مازندران در محل وزارت علوم برگزار می شود، مسئله چگونگی انتقال سخت افزاری و نحوه انتقال فناوری مربوطه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
       همچنین در راستای تعمیق روابط و گسترش همکاری های علمی بین المللی تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه مازندران و دانشکده ریاضیات، فناوری اطلاعات و علوم زمین دانشگاه هامبورگ به امضا رسید. در نشستي که نمایندگان این دانشگاه با   دکتر میرنیا رییس دانشگاه مازندران و تنی چند از معاونان و مدیران و اعضای هیأت علمی داشتند، طرفین بر ایجاد  مقدمات لازم جهت انجام پروژه های تعریف شده مشترک از جمله انتقال تکنولوژی و تجهیزات آزمایشگاهی و شناور تحقیقاتی از آلمان تاکید کردند.


روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


١٤:٣٢ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١١٩١٨    /    تعداد نمایش : ١٤٤٢