اخبار > گفت‌وگوی مجازی با انجمن علمی و فرهنگی دانشجویان ایرانی کشور قبرس  چاپ        ارسال به دوست

با محوریت انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک انجام شد:

گفت‌وگوی مجازی با انجمن علمی و فرهنگی دانشجویان ایرانی کشور قبرس

 

 

 

 

 

 

با محوریت انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک انجام شد:

گفت‌وگوی مجازی با انجمن علمی و فرهنگی دانشجویان ایرانی کشور قبرس

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، گفت‌وگوی زنده مجازی(لایو اینستاگرام) دکتر ناصر کردانی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و انجمن علمی و فرهنگی دانشجویان ایرانی کشور قبرس به دعوت انجمن فوق و با محوریت انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک و معرفی توانمندی و امکانات مرکز رشد واحدهای فناور جهت جذب ایده‌های ناب فناورانه و استفاده از ظرفیت‌های فی‌مابین برگزار گردید.

       بر اساس این گزارش، در این گفت‌وگو، دکتر کردانی ضمن بیان تاریخچه تاسیس مرکز رشد واحدهای فناور و تشریح امکانات و ظرفیت‌های موجود در مرکز، به توضیح فرآیند پذیرش و جذب ایده‌های مبتنی بر فناوری پرداخت و بیان داشت که با توجه به پایین‌بودن هزینه‌های اقتصادی ساخت نمونه محصول در مقایسه با خارج از کشور، این امر برای فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی صاحب ایده بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

        مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه افزود: مرکز رشد، با در اختیار قرار دادن فضای فیزیکی، کارگاهی، دفتر و امکانات اداری، خدمات مشاوره‌ای و تجهیزات ساخت نمونه اولیه محصول و ارایه تسهیلات مالی، حامی افراد نوآور می‌باشد. هم‌چنین انجمن فوق نیز متعهد گردید که کلیه هزینه‌های مربوط به استقرار، استفاده از خدمات فنی و تخصصی، مشاوره و سایر موارد را پرداخت نماید. در پایان این گفت‌وگو به سوالات و پیشنهادات دانشجویان شرکت‌کننده پاسخ داده شد و زمینه برای همکاری متقابل فراهم گردید.

       یادآور می‌شود: در حال حاضر بیش از 40 واحد فناور و شرکت دانش‌بنیان در مرکز رشد دانشگاه مازندران مستقر هستند.

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


٠٨:٣٠ - چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٢٨٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٩٦