اخبار > برپایی سومین نمایشگاه زیر سقف ریاضیات  چاپ        ارسال به دوست

در دانشکده علوم ریاضی برگزار گردید:

برپایی سومین نمایشگاه زیر سقف ریاضیات

 

 

 

 

 

در دانشکده علوم ریاضی برگزار گردید:

                                                     برپایی سومین نمایشگاه زیر سقف ریاضیات

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، «سومین نمایشگاه زیر سقف ریاضیات» در راستای عمومی کردن علم ریاضی به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی، صنعتی و فرهنگی کشور و نشان دادن کاربرد ریاضیات در سایر علوم توسط انجمن علمی دانشجویی ریاضیات، دانشکده علوم ریاضی با همکاری انجمن های علمی دانشجویی زیست شناسی، آمار، فیزیک، محیط زیست، جغرافیا و بازی های رایانه ای معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در دانشکده علوم ریاضی برگزار گردید.
       بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه که از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۴ آبان ماه سال جاری در محل دانشکده علوم ریاضی برپا شد، دانشجویان سعی کردند ضمن بیان کاربرد ریاضیات در سایر علوم، به معرفی اساتید، برگزاری مسابقات هیجان، معرفی دانشمندان ریاضی و پخش کلیپ، فعالیت های انجمن های علمی ریاضی را در معرض نمایش بگذارند که مورد توجه بسیار خوب مخاطبان قرار گرفت. همچنین اجرای مسابقه مار و پله ریاضی به منظور شیرین سازی هر چه بیشتر ریاضی برای دانشجویان و درک بیشتر کاربرد ریاضی در تمام زندگی را می توان از برنامه های جانبی دیگر نام برد.
      یادآور می شود: در این نمایشگاه، انجمن های علمی زیست شناسی، آمار، فیزیک، جغرافیا، محیط زیست و بازی های رایانه ای با معرفی کاربرد ریاضی در رشته های خود و شگفتی های بین رشته ای، لحظات خاطره انگیزی را برای دانشجویان ثبت کردند.

تصاویر بیشتر
روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه های گروهی


٠٩:٤٢ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٣٩٩٦    /    تعداد نمایش : ١٩٣٣١