چاپ        ارسال به دوست

شورای صنفی دانشجویان با حضور رییس دانشگاه برگزار کرد:

سومین نشست عمومی و پرسش و پاسخ پیرامون مسائل صنفی

 

 

 

ما هیچ کاری جز کمک به دانشجو و دانشگاه نداریم

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، سومین نشست صمیمی دانشجویان با ریاست دانشگاه با همت شورای صنفی دانشجویان در روز شنبه 24 اردیبهشت 96 با همراهی معاونان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار گردید.

       دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران در ابتدای این نشست با بیان این مطلب که ما هیچ کاری جز کمک به دانشجو و دانشگاه نداریم، گفت: من از زمانی که ریاست دانشگاه مازندران را قبول کردم، تمام تلاشم این بود که همه جانبه به مسایل نگاه کنم از جمله مسایل آموزشی، پژوهشی و توسعه کمی و کیفی دانشگاه.

       دکتر میرنیا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به لغو قرارداد دو تن از اساتید دانشگاه گفت: این اتفاق در دانشگاه ها کم نظیر است که در یک مدت کوتاه، ۲ عضو هیات علمی لغو قرارداد شود، با تمام فشارهایی که بر من بود، تنها به فکر حفظ منافع دانشجو بودم. عضو هیات علمی که نتواند جوابگوی دانشجو باشد و استادی که به درستی کار خود را انجام ندهد، نباید به کار خود ادامه دهد.

      رییس دانشگاه مازندران ادامه داد: ما به دنبال ساخت خوابگاه متاهلان هستیم. به عنوان پدر شما، تمام توان خود را برای حل مشکل می گذاریم. در بحث کمیت داریم تلاش جدی می کنیم و الآن حدودا با ۴۰ میلیارد تومان این پروژه را شروع کردیم. یکی از مشکلات ما، نداشتن مکان است که نیاز به زمان و هزینه دارد.

       دکتر میرنیا در پایان بخش اول سخنان خود خاطرنشان کرد: دانشگاه باید به فکر چگونگی حل مسایل مالی و دانشجو باید به فکر درس خواندن باشد. قبل از اینکه بنده ریاست دانشگاه را بر عهده بگیرم، در بین دانشگاه های کشور در رتبه ۱۵ بودیم و در طول این دوران کوتاه به رتبه ۱۲ رسیدیم و من به شما قول می دهم، در ۲ سال آینده، رتبه ی تک رقمی را کسب خواهیم کرد.

       لازم به ذکر است در ادامه این نشست، برنامه به صورت پرسش و پاسخ با حضور رییس و معاونان دانشگاه ادامه پیدا کرد و نمایندگان تشکل ها و دانشجویان، سوالات خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند. 

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی


١٤:٤٥ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٨٨٤    /    تعداد نمایش : ١٢١٤