چاپ        ارسال به دوست

در آستانه ی بهار طبیعت و آغاز سال نو صادر شد:

پیام تقدیر، تشکر و تبریک معاون دانشجویی دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه ی بهار طبیعت و آغاز سال نو، دکتر ولی ا... دبیدی روشن معاون دانشجویی دانشگاه مازندران به منظور قدردانی از زحمات حامیان، تلاشگران و دست اندرکارانی که معاونت دانشجویی دانشگاه مازندران را در ارتقای تسهیلات و خدمات رسانی به دانشجویان یاری کردند، پیام تقدیر، تشکر و تبریکی صادر کرد.

       متن این پیام بدین شرح می باشد:

 

به نام خدا

       خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب به نام سال"اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" نامگذاری شده بود، خانواده بزرگ معاونت دانشجویی توانست برای رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه و در جهت سیاست های توسعه زیرساخت های ورزشی، خوابگاهی، مشاوره و سلامت، گام های بلندی بردارد که انشاءالله این گام ها در سال های آتی به سر منزل مقصود که همان« ارتقای تسهیلات و خدمت رسانی به دانشجویان» است، نایل گردد.

       اما دور از انصاف است یاری ها و معاضدت های خیرخواهانه حامیانی که در این راه، پشتیبان این معاونت بوده اند را فراموش کنیم. لذا جای آن است که در ابتدا از هدایت ها، حمایت ها و نگاه مسئولانه و دلسوزانه جناب آقای دکتر میرنیا، ریاست محترم دانشگاه مازندران که در قدم به قدم این راه پر فراز و نشیب، همراه و هم نفس ما بوده اند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. همچنین از اعضای محترم هیات رییسه دانشگاه به خاطر ارایه طریق ها و نظرات راهگشایی که در پیشبرد اهداف حوزه دانشجویی داشته اند و بویژه از دکتر صالحی عمران، معاون محترم توسعه و پشتیبانی که با بزرگ منشی و حسن نظر، از طرح ها و برنامه های دانشجویی حمایت نمودند، صمیمانه سپاسگزاری کنم. سپاس دیگر اینجانب از روسای دانشکده ها، مدیران و مسئولان دانشگاهی در ادارات مختلف دانشگاه(بخصوص حوزه های مالی، اداری، پشتیبانی، حراست و روابط عمومی)، اساتید، کارکنان و دانشجویان و اعضای محترم شورای صنفی-رفاهی دانشجویان است که به هر وسیله ای و از هر طریقی یاریگر ما در ارایه بهتر خدمات به دانشجویان بوده اند. 

         خدمت تک تک همکارانم: مدیران، روسای ادارات، کارشناسان، کارکنان، نیروهای خدماتی و پشتیبانی در واحدها و حوزه های مختلف: دانشجویی(خوابگاه، تغذیه و رفاه)، تربیت بدنی، مشاوره و بهداشت و درمان، کمیسیون های موارد خاص دانشگاه مازندران و دانشگاه های استان، کمیته انضباطی و سایر عزیزان عرض ارادت و خسته نباشید دارم و بخاطر تمام زحمات، تلاش ها و همراهی هایشان که گاه بیش از حد توان و فراتر از ساعات اداری بود، سپاسگزاری می نمایم و بر این باورم اگر پشتکار و مسئولیت پذیری شما عزیزان نبود قطعاً آجری بر آجر قرار نمی گرفت و اگر اتفاق تازه ای در حوزه دانشجویی رخ داد و نتایجی کسب شد، حاصل زحمات بیدریغ شما خوبان است و بس.

         اینجانب ضمن تقدیر و تشکر مجدد از زحمات همه همکاران، با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهار شکوهمند را، که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است، به جامعه دانشگاهی، اساتید، کارکنان و بویژه دانشجویان عزیز دانشگاه مازندران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی سلامتی، بهروزی و عاقبت بخیری برای شما و خانواده محترم دارم.

       امید است با یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید.

ولی ا... دبیدی روشن

معاون دانشجویی دانشگاه مازندران

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

 

امور رسانه های گروهی


١٠:٥٤ - جمعه ٢٧ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٤٧٨    /    تعداد نمایش : ٢١٥٦