چاپ        ارسال به دوست

صبح روز چهارشنبه( 25 / 12 / 95 ) صادر شد:

پیام تقدیر و تبریک نوروزی اعضای جدید شورای صنفی کارکنان دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

به نام ایزد یکتا

یا مقلب القلوب و الابصـار      یـا مـدبـرالیـل و الـنهــار

یا محول الحول و الاحوال       حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران عزیز و گرامی، با سلام و عرض ادب و احترام

       حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت میباشد را به خانواده دانشگاه مازندران علی‌الخصوص کارمندان شریف و خانواده‌های محترمشان، تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه ایزد یکتا برای همه عزیزان مسئلت می‌نماییم.

       منتخبين شما در شوراي صنفي كاركنان دانشگاه مازندران، در واپسین روزهای کاری سال 95 برخود لازم می‌دانند تا مراتب تقدير و سپاس خود را نسبت به حضور مسئولانه، گرم و پرشور همكاران ارجمند، در انتخابات شوراي ﺻﻨﻔﯽ کارکنان دانشگاه مازندران اعلام ‌نمايد. بي‌ترديد حضور گسترده در اين انتخابات، نشان از روحيه مسئوليت‌پذيري شما عزيزان ﺩﺍﺭد ﺗﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﮐﻪ مسئوليت ما را ﺩﺭ نگهداري ﺍﺯ ﺍﻦ ﺍﻣﺎﻧﺖ، دشوارتر نموده و عزم و اراده‌مان را در پيگيري امور صنفي بحق و قانوني شما بزرگواران جدي‌تر مي‌نمايد.

       اكنون كه با پشتوانه رأي شما، بار اين مسئوليت خطير بيش از پيش بر دوشمان سنگيني مي‌كند، تلاش خواهيم كرد ﺗﻌﺎملي ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ با ﻣﺴﺌﻮلين دانشگاه برقرار سازيم و در چارچوب قانون و مقررات و با ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ و همدلي، ﻃﺮﺣﯽﻧﻮ دراندازيم ﻭ امانت‌داران و سفيراني شايسته براي عزيزاني باشيم كه همواره نجابت و بردباري را سرلوحه كار و تلاش خود قرار داده و در هر شرايطي حتي در روزهاي سخت و نفس‌گير، با جان و دل به انجام وظايف و مسئوليت‌هاي ﺷﻐﻠﯽ و قانوني خود پرداخته‌اند. در این راستا، دست یاری به سمت همکاران شریف دانشگاهی دراز کرده و منتظر پیشنهادات و راهکارهای شما هستیم.

       اعضاي شوراي صنفي برخود لازم مي‌دانند از اعضاي محترم شوراي پيشين، که پيگير مشكلات و مسائل صنفي حوزه كاركنان بودند و در برگزاري انتخابات ﺍﺧﯿﺮ از هيچ كوششي فروگذاري نكردند سپاسگزاري نموده، آرزوي موفقيت و شادكامي در تمام عرصه‌هاي زندگي را برايشان داريم.

       نوروز، این رفاقت را نگاهبانی می‌کند که باور کنیم قلبهایمان جای حضور دوستانمان هستند ...

 

با سپاس و تبریک مجدد ایام پیش‌رو

مراد مسافری قمی، عادل شکرزاده، کریم طالب‌پور، فریده نصراله‌پور، بنفشه میرافضل، عسکری داداش‌نژاد،

حمید رضاقلی‌پور، سیدحسین هاشمی، محمدامین منفرد

 

 


١٤:١٥ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٤٧٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨٠